Misia – kreslený vtip

Pýtajú sa celebrity ako sa vyrovnáva s popularitou:
– Teraz už dobre, pretože predtým, keď som išla vyvenčiť psa, počula som za sebou svoje meno a teraz len, že je to pekný pes.
Známy zabávač sa pýta náhodného diváka:
– Prečo si myslíte, že sa moja šou divákom tak veľmi páči?
– Pretože väčšine z nich nie je ešte ani desať rokov.
Rozprávajú sa dve vydaté ženy:
– Vyspala by si sa z niektorou filmovou hviezdou za milión eur?
– Rada, ale toľko peňazí nemám.
Sťažuje sa celebrita:
– Tí policajti mi nedajú pokoj?
– Vážne? A prečo?
– Vždy, keď trochu pridám plyn, pýtajú si odo mňa autogram.

most sicilia

Trojnásobná cena, rana pre prírodu, efekt otázny. Audítori spochybnili taliansku investíciu storočia

28.11.2025 14:41

Vláda premiérky Meloniovej tvrdí, že plánovaný 3666-metrov dlhý most by priniesol prosperitu do tradične chudobnejších regiónov.

pellegrini

Zdravotné potvrdenia už aj elektronicky. Pellegrini podpísal veľkú zmenu v zdravotníctve

28.11.2025 14:14, aktualizované: 14:21

Zavádza sa i nový pojem, ktorý má prepojiť jednotlivé elektronické zdravotné záznamy pacienta týkajúce sa tej istej zdravotnej udalosti alebo choroby.

huliak

Odvolanie po čínskej kauze: Generálny tajomník rezortu cestovného ruchu končí deň po kritike státisícovej zákazky

28.11.2025 13:18

Vláda odvolala Júliusa Erneka z postu generálneho tajomníka služobného úradu Ministerstva cestovného ruchu a športu.

Peter Janků

Slovenský rozhlas má nového šéfa, Peter Janků bol doteraz poslaneckým asistentom, chcel viesť aj celú STVR

28.11.2025 12:44, aktualizované: 12:58

Tento rok a aj v roku 2022 sa Janků neúspešne uchádzal o post riaditeľa RTVS resp. STVR.