Nymfomanka – kreslený vtip

Radim Uzel, nar. 1940, český gynekológ:
„Sex je cena, ktorú ženy platia za manželstvo. Manželstvo je cena, ktorú muži platia za sex.“
Anne-Sophie Swetchine /1782-1857/, majiteľka salónu:
„Keď je žena mužovi neverná, asi má na to vážnejší dôvod ako len spálňovú nespokojnosť.“
Oscar Wilde /1854-1900/, írsky spisovateľ:
„Ideálnou manželkou je žena, ktorá sa nemôže stať našou manželkou.“

milan majerský

Padol Mečiar a padne aj Fico, vyhlásil Majerský. Šéf KDH predstavil mená kandidátov do krajských volieb

07.03.2026 20:50

Majerský sa opäť pokúsi obhájiť post šéfa Prešovského samosprávneho kraja.

Zelenskyj s Orbanom kombifoto

Eurá, doláre, zlato. Kyjev hovorí o Orbánových banditoch, Budapešť vraví o ukrajinskej vojenskej mafii

07.03.2026 19:40

Viktor Orbán obvinil Ukrajincov, že peniaze, ktoré prevážali cez Maďarsko, boli určené pre jeho politických súperov v parlamentných voľbách.

Holečková

Holečková žiada preveriť postup prokurátorov v prípade čurillovcov. Žilinka: Snahy politikov zapájať sa do živých vecí sú škodlivé

07.03.2026 19:19

Poslankyňa SaS žiada preveriť prácu dozorových prokurátorov pri zásahu. Odvoláva sa na rozhodnutie súdu, ktorý nevidel dôvody na obvinenie policajtov.

Bittó Cigániková

Bittó Cigániková končí v republikovej rade strany. Zo SaS nateraz neodchádza, do budúcna chce stáť pri Sulíkovi

07.03.2026 18:26

Rozhodnutie väčšiny členov kongresu politička rešpektuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,150
Celková čítanosť: 4578654x
Priemerná čítanosť článkov: 3981x

Autor blogu

Kategórie